קצת עלי

תודה לכם/ן, אני שמח שהגעתם/ן לכאן לקרוא מעט עלי .

החזון שלי לקדם אותך לבצע את השינויים הנדרשים שיאפשרו לך לשנות את חייך ולהשיג הצלחה אישית, עסקית או כלכלית משפחתית.

החיים שלנו, כמו העסקים שלנו, יכולים להיות מושלמים, נהדרים ושמחים.
יחד עם זאת, ישנן תקופות (לפעמים גם ארוכות) שבהן אנו חשים שהחיים שלנו או העסק שלנו הם קשים מנשוא, עונש כבד ויש שאפילו יאמרו גיהנום עלי אדמות.
הורינו, מכרנו, חברנו, מחנכנו, בעצם אף אחד, לא הכין אותנו לחיים עצמם. לא בתחומים האישיים, לא בתחומים העסקיים ולא בתחומים הכלכליים והחברתיים. הסיבות לכך הן רבות ושונות והקידמה והתרבות שבה אנחנו חיים בה רק מחמירות את המצב. האתגרים שעומדים לפנינו מורכבים, לא לכולם יש לנו מענה, האינטרנט מביא לנו אין סוף דעות ופתרונות שרובם מתגלים כ"עצות אחיתפל" ואנחנו משלמים מחירים כבדים.

אז מי אני ומה אני מציע
שמי אייל סולומון, בעל תארים בתחום המכונות ומנהל עסקים, איש הייטק מעל 30 שנים והקמתי 2 עסקים עצמאיים.
אני נשוי באושר ואבא גאה לשלושה ילדים בוגרים.

בתחילת 2010 סיימתי לימודי אימון אישי והתחלתי לאמן. אהבתי מאד את תחום האימון והעזרה לאנשים ולכן אף פעם לא הפסקתי ללמוד ולא אפסיק ללמוד. במשך השנים צברתי עשרות תעודות מתחומי האימון והטיפול וגם כיום אני ממשיך להרחיב את הידע שלי. (אימון אישי לחיים, אימון עסקי, אימון כלכלי משפחתי, הנחיית קבוצות, NLP, הכשרת מאמנים להרזיה, Mindfulness, DBT, רייקי, הילינג, תטא הילינג, ביואורגונומי, קארמה תרפיה ועוד).

לתחום האימון והיעוץ הגעתי רק לאחר שהבנתי והפנמתי את העובדה שאני הצלחתי למרות כל הקשיים וכנגד כל הסיכויים. האתגרים הקשים והקשים מאד שהתגברתי אליהם לימדו אותי וחיזקו אותי. את כל הידע, הניסיון והכלים שרכשתי חוויתי וניסיתי על עצמי. למדתי איך לשפר אותם, איך לנצל אותם טוב יותר, איך לשלב בינהם ומתי להשתמש בכל כלי וכלי.

בקליניקה שלי אני מאמן ומלווה גברים ונשים להתמודד עם אתגרים ושינויים המאפשרים יציאה לדרך חדשה, נכונה יותר, מתאימה ויציבה. הכלים שאני מלמד הוכחו פעם אחר פעם כיעילים מאד בהתמודדות עם אתגרים במגוון תחומים.
אני מאמין שכל אדם, יכול לייצר שיפור משמעותי בחייו ובעסקיו, בכל זמן ושלב בחייו, ללא הבדל בהשקפתו הפוליטית, האידאולוגיה, גזע, דת, מין, גיל, שפה, לאום, ונטייה מינית.

הסיפוק הגדול ביותר שלי הוא ההתרגשות. ההתרגשות שלי בכל פעם שאני מקבל הודעה, וואטסאפ, מסרון, מכתב תודה ממתאמנים ומתאמנות שליוויתי. מבחינתי זה לא משנה מה גודל הצעד שהם או הן עשו, עבורם/ן כל צעד משמעותי בדרך להשגת המטרה שחשובה להם/ן. אני מרגיש שותף בהצלחתם/ן!

אני מזמין אותך לשיחת הכרות או מפגש דיסקרטי אחד על אחד וללא התחייבות!
לפרטים נוספים חייגו – 052-255-4530
או השאירו פרטים ואצור קשר:
https://holistic-path.co.il/contact_us/

איך מגיעים אליי

סניף פתח תקווה - רחוב גרניט 6

סניף ראש העין - רחוב חנה רובינא 3

052-2554530

holistic.path.es@gmail.com

דילוג לתוכן