קצת עלי

תודה לכם/ן, אני שמח שהגעתם/ן לכאן לקרוא מעט עלי .

בואו ונכיר, שמי אייל סולומון היזם והמנהל של הנתיב ההוליסטי.

מאז שאני מכיר את עצמי, חוויתי אתגרים שונים ומגוונים. לשמחתי הרבה על כולם התגברתי ותמיד יצאתי מהם עם ידי על העליונה. במבט לאחור, אני רואה כיצד אתגרי החיים העניקו לי מתנות נפלאות שהביאו אותי להצלחות רבות בכל התחומים שאליהם חלמתי. כמה מהן נחשבות בעיניי מתנות משנות חיים ופורצות דרך להצלחה רבה ולבריאות טובה.
על מנת להגיע להישגים השתמשתי תמיד באינטואיציה אישית, אינטלגנציה רגשית והמון המון אופטימיות. כשחשתי שאני זקוק לזריקת עידוד, שינוי מהותי בחיי ו-או צורך עז לשנות משהו, חיפשתי ותמיד מצאתי מה ללמוד כדי להעשיר ולהרחיב ולעבות את ארגז הכלים שלי.
 
בשנת 2006 החלטתי ללמוד ולמסד את אהבתי לתחומי האימון האישי והטיפול ההוליסטי. ב- 2007 עם קבלת התעודה הראשונה התחלתי לטפל. הטיפולים ההוליסטים הביאו אליי גם לקוחות חדשים שלא היו זקוקים לטיפול – אלא לאימון, להכוונה, לייעוץ או למנטור.
בתחילת 2010 סיימתי את לימודי האימון האישי והתחלתי לאמן.
 
ההצלחה הרבה והתגובות החיוביות שקבלתי מהמאומנים והמטופלים גרמה לי ממש להתאהב בתחום האימון ולשלבו יחד עם טיפולים הוליסטים. במשך השנים, למדתי המון קורסים, השתתפתי באין ספור סדנאות וימי עיון ואם השנים רכשתי ידע רב ונסיון מגוון מאד.
 
בכל הכלים שרכשתי והכנסתי לארגז הכלים שלי השתמשתי קודם כל על עצמי!. חוויתי אותם, את כולם. למדתי איך לשפר אותם, איך לנצל אותם טוב יותר, איך לשלב בינהם ומתי להשתמש בכל כלי וכלי. במהרה, הכלים שבארגז הכלים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי. כשאני פוגש לקוחות שהיו אצלי ו-או אנשי מקצוע (שלא מכירים אותי) אני שומע שוב ושוב את אותן השאלות כמו: "איפה למדת X?", "מתי היה לך זמן ללמוד כל כך הרבה?", "מתי אתה פותח מרכז העצמה?", "מתי אתה פותח קורסים שלך? אם החומרים שאתה כתבת!" ועוד ועוד.
 
חלק מהכלים שאספתי ושיש לי בארגז הכלים שלי:
אימון אישי לחיים, אימון עסקי, אימון כלכלי ומשפחתי, הנחיית קבוצות, הכשרת מאמנים להרזיה ,NLP ,Mindfulness ,  DBT , Qmark, רייקי, הילינג, תטא הילינג, ביואורגונומי, ‏ קארמה תרפיה (‏ריפוי בתקשור, הילינג מלאכים, שחזור גלגולים קודמים) ועוד.

אשמח לפגוש אותכם/ן לפגישת הכרות ללא עלות – אתם/ן רק צריכים ללחוץ על השורה הזו  ולהשאיר פרטים.

אתם/ן מוזמנים להתבונן באתר שלי – ראיתם/ן משהו שמעניין אותכם/ן? משהו קורא לך? כתוב/י לי ואענה בשמחה ובהקדם .

דילוג לתוכן